Gediz Elektrik İle Bölgemiz Elektriği Konusunda Önemli Toplantı

Gediz Elektrik Genel Müdürü Uğur Yüksel, Operasyon Direktörü Sefa Pişkinleblebici ve Manisa Bölge Müdürü Bülent Çamur ile Bölgemiz Elektriği konusunda önemli bir toplantı gerçekleştirdik.

Yönetim Kurulu Başkanımız Osman Kıvırcık, Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Fatih Çetkin, Yönetim Kurulu Üyelerimiz İlkay Deha Kurutaç, Serkan Yurteri, Bölge Müdürümüz İlker Özdemir ve Altyapı Müşavirlerimizin katıldığı toplantıda, bölgemizin elektriği için önemli kararlar alındı.

Bölgemizdeki elektrik kesintileri, hız kazanan altyapı çalışmaları ve 2023 yılında başlanacak olan yeni elektrik yatırımlarının konuşulduğu toplantıda, kesintilere hızlı müdahale ve trafolardaki arıza nedenlerinin giderilmesi konularında karşılıklı işbirliğinin güçlendirilmesi yönünde kararlar alınarak, yol haritası belirlendi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Osman Kıvırcık, toplantıda yaptığı konuşmasında:
“Bölgemiz elektriğindeki plansız kesintilerin geçtiğimiz yıllara göre ciddi miktarda azaldığı bir gerçek. Sanayicimizin elektrik kesintisinden kaynaklı üretim kaybını sıfıra indirmeliyiz. Altyapı konusunda ciddi hız kazandık. 2023 yılı sonunda yağmur suyu, atık su, temiz su ve data altyapısı olan çağdaş bir OSB olacağız. Aynı zamanda 2023 yılında Bölgemizin dağıtıcısı Gediz Elektrik’in OSB’miz için gerçekleştireceği yeni yatırımları konuşmaktan şahsım adına ve bir sanayici olarak Bölgemiz adına mutluluk duyuyorum.” dedi.