Category

Haberler
Yönetim Kurulu Başkanımız Osman Kıvırcık tarafından ağırlanan lise Müdürü Hüseyin Salar, Müdür Yardımcıları Meral Çetinkaya, Ayşe Berat Metin, Makina ve Tasarım Alan Şefi Ekrem Çimat ve bölüm öğretmeni Zafer Yerkazan, Başkanımız Osman Kıvırcık’a mezun olduğu 1991 senesine ait diplomasını hediye ettiler. Güzel düşünceleri ve nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.
Yönetim Kurulu Başkanımız Osman Kıvırcık tarafından ağırlanan Yönetim Kurulu Başkanı Huriye Yılmaz Uslu, Yönetim Kurulu Üyeleri Çiğdem Beyazkurt Güder ve Ebru Yalınkılıçlar’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.
Yönetim Kurulu Başkanımız Osman Kıvırcık, Yönetim Kurulu Üyemiz Serkan Yurteri ve Bölge Müdürümüz Koray Urgun tarafından ağırlanan Zeynel Balkız’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.
İşkur İl Müdürü Eşref Aslan’ı Müdürlüğümüzde ağırladık. Yönetim Kurulu Başkanımız Osman Kıvırcık ve Bölge Müdürümüz Koray Urgun tarafından ağırlanan Sayın Eşref Aslan’a, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.
MANİSA TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYIN MEHMET YILMAZ’I ve YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE AĞIRLADIK. TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sezen Şenay, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Muzaffer Topbaş ve Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Aslaner, müdürlüğümüze hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Yönetim Kurulu Başkanımız Osman Kıvırcık, Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz...
Bölge Müdürlüğümüz, Yönetim ve Denetim Kuruluyla birlikte, imar planı revize çalışmalarının ivedi şekilde tamamlanması ve bölge sanayicilerimizin yatırıma başlayabilmesi için çalışmalarına hafta sonu devam etti.
Yönetim Kurulu Başkanımız Osman Kıvırcık, Kurul Üyelerimiz ve Bölge Müdürümüz, Vali Yaşar KARADENİZ’i ziyaret etti. Geçtiğimiz ay göreve başlayan Yönetim Kurulumuz, Sayın Karadeniz ile Sanayi Bölgemiz hakkında görüş alışverişinde bulunup kendisine planlanan projelerle ilgili bilgi verdi.
Ak Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz ve Yunusemre Belediye Meclis Üyesi Mehmet Ersoy’u Müdürlüğümüzde ağırladık. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.
Türkiye-Irak Sanayicileri ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nevaf KILIÇ ve MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi, bölgemiz sanayicilerinden Sayın İbrahim Katıöz’ü müdürlüğümüzde ağırladık. Yönetim Kurulu Başkanımız Osman KIVIRCIK, TISİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nevaf KILIÇ’tan, önümüzdeki günlerde TISİAD olarak Manisa’da yapacakları organizasyonlar hakkında bilgi aldı.  Nevaf KILIÇ ve İbrahim KATIÖZ Beylere, nazik ziyaretlerinden dolayı...
Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürümüz Mehmet Üçbaş’ı, Müdürlüğümüzde ağırladık. Yönetim Kurulu Başkanımıza Hayırlı Olsun dileklerini ileten Sayın Mehmet Üçbaş’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederiz.
1 2