ALTYAPIDA BU HAFTA: ÇALIŞMALAR HIZLA DEVAM EDİYOR!

ALTYAPIDA BU HAFTA: ÇALIŞMALAR HIZLA DEVAM EDİYOR!

Toplamda 16 KM pissu hattı 33 KM yağmursuyu hattı 23 KM temiz su hattı, 93 KM iletişim hattı, derivasyon kanalı, refüjlü-refüjsüz bölünmüş asfalt yol, bordür ve kaldırım inşasını kapsamına alan altyapı inşaatlarımızda bugün itibariyle;
• 75000 m3 kazı tamamlandı,
• 18200 m3 dolgu tamamlandı,
• 2896 metre atıksu ve yağmur suyu borusu döşendi,
• 320 metre yağmur suyu derivasyon kanalı inşa edildi.
Çalışmaları yerinde inceleyen Yönetim Kurulu Başkanımız Osman Kıvırcık, OSB’miz için 2023 yılının bir dönüm noktası olacağını; OSB’mizin altyapı-üstyapı ve genişleme alanı çalışmalarıyla kendi kendine yetebilen, örnek bir OSB olma yolunda hızla ilerlediğini söyledi.

HDA DÜKKANLARIMIZDA SONA YAKLAŞILIYOR
Geçtiğimiz Mart ayında temelini attığımız ve tamamı sahiplerini bulan HDA dükkanlarımızın tamamlanması için çalışmalar aralıksız devam ediyor. Gelirinin tamamı altyapı inşaatlarımızda kullanılan dükkanlarımız, Manisa’nın yeni ticaret merkezi olmaya aday.
Kendi gelir modelimizde, başka OSB’lere de örnek olduğumuzu belirten Yönetim Kurulu Başkanımız Osman Kıvırcık, “Sanayicimize yük olmadan altyapı inşaatlarımıza başladık. 2023 yılı sonunda, Bölgemizin OSB olmadan önce 20 yılı aşkın süredir kullandığı yetersiz altyapısının yerini modern, güçlü bir altyapı alacak.” dedi.